Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Sertifika Programı tamamlandı
KATEGORİ: HABERLER
ETCEP kapsamında, toplumsal cinsiyet eşitliğinin sağlanmasındaki en kritik unsurların başında eğitimcilerin geldiği düşüncesinden hareketle, Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Sertifika Programı geliştirilmiştir. Hazırlanan Sertifika Programı ve materyalleri MEB birimleri, ilgili Bakanlık temsilcileri…
DEVAM  
Revizyon Komisyonu Bilgilendirme Toplantılarının İkincisi Gerçekleştirildi
KATEGORİ: HABERLER
Ders Kitaplarının ve Eğitim Programlarının gözden geçirilmesinden sorumlu Revizyon Komisyonu'nun hazırladığı "Öğretim Programlarında ve Ders Kitaplarında Toplumsal Cinsiyet Araştırma ve Tavsiye Raporu”na ilişkin bilgilendirme toplantıları devam ediyor.  9 Mayıs 2016'da…
DEVAM  
Malatya Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Sertifika Programı başladı
KATEGORİ: HABERLER
ETCEP kapsamında il/ilçe/okul yöneticilerinin, maarif müfettişlerinin ve öğretmenlerin toplumsal cinsiyet eşitliği konusundaki farkındalıklarının artmasını ve görev alanlarında eğitimde toplumsal cinsiyet eşitliğinin geliştirilmesi için gerekli becerileri kazanmalarını amaçlayan "Toplumsal Cinsiyet Eşitliği…
DEVAM  
Şanlıurfa Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Sertifika Programı başladı
KATEGORİ: HABERLER
 ETCEP kapsamında düzenlenen Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Sertifika Programı 9-11 Mayıs 2016 tarihleri arasında Şanlıurfa’da gerçekleştirilmeye başlandı. 
DEVAM  
Sivas Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Sertifika Programı başladı
KATEGORİ: HABERLER
ETCEP kapsamında düzenlenen Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Sertifika Programı 16-18  Mayıs 2016 tarihleri arasında Sivas'ta gerçekleştirilmeye başlandı.
DEVAM  
Karaman Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Sertifika Programı başladı
KATEGORİ: HABERLER
ETCEP kapsamında düzenlenen Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Sertifika Programı 24-25 Mayıs 2016 tarihleri arasında Karaman’da gerçekleştirilmeye başlandı.
DEVAM  
Malatya'da Liderlik ve Girişimcilik Eğitimi
KATEGORİ: HABERLER
Kadın İdareciler ve Öğretmenler için Liderlik ve Girişimcilik Eğitimi Malatya’da başladı. 
DEVAM  
Samsun Liderlik ve Girişimcilik Eğitimi
KATEGORİ: HABERLER
Samsun’da başlayan Kadın İdareciler ve Öğretmenler için Liderlik ve Girişimcilik Eğitimi 8-10 Haziran 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. 
DEVAM  
Trabzon Liderlik ve Girişimcilik Eğitimi
KATEGORİ: HABERLER
22-24 Haziran 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Kadın İdareciler ve Öğretmenler için Liderlik ve Girişimcilik Eğitimi Trabzon’da başladı. 
DEVAM  
İzmir Liderlik ve Girişimcilik Eğitimi
KATEGORİ: HABERLER
ETCEP kapsamında yürütülenKadın İdareciler ve Öğretmenler için Liderlik ve Girişimcilik Eğitimlerinin sonuncusu 27-29  Haziran 2016 tarihleri arasında İzmir’de gerçekleştirilmeye başlandı.
DEVAM  
11. Aylık Yönetim Toplantısı
KATEGORİ: HABERLER
ETCEP Aylık Yönetim Toplantısının onbirincisi gerçekleştirilmeye başlandı. 
DEVAM  
Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Çalışma Grubu Toplantısı
KATEGORİ: HABERLER
ETCEP Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Çalışma Grubu ve Program Geliştirme Komisyonu yedinci toplantısını gerçekleştirdi. 
DEVAM  
Teknik ve İletişim Danışma Kurulu Toplantısı
KATEGORİ: HABERLER
ETCEP Teknik ve İletişim Danışma Kurulu üçüncü ve dördüncü toplantılarını Ankara’da gerçekleştirdi. 
DEVAM  
Yönlendrme Komitesi Toplantısı
KATEGORİ: HABERLER
ETCEP Yönlendirme Komitesi toplantısının beşincisi Ankara’da gerçekleştirildi. 
DEVAM  
Uluslararası Kapanış Konferansı
KATEGORİ: HABERLER
Eğitimde Toplumsal Cinsiyet Eşitliğinin Geliştirilmesi Projesinin Uluslurarası Kapanış Toplantısı 1-2 Eylül 2016 tarihleri arasında Ankara'da gerçekleştirilmeye başlandı.
DEVAM  
Liderlik ve Girişimcilik Eğitimleri Tamamlandı
KATEGORİ: HABERLER
Kadın İdareciler ve Öğretmenler için düzenlenen "Liderlik ve Girişimcilik Eğitimleri" tamamlandı. Proje kapsamında, kadın öğretmenlerin onları yönetici pozisyonlarına taşıyacak yetkinlikleri kazanmaları ve öğrencileri için rol modeli olmaları hedefi doğrultusunda “Kadın…
DEVAM  
Yerel Toplumsal Seferberlik Kampanyaları Tamamlandı!
KATEGORİ: HABERLER
YTSK etkinlikleri 10 ildeki pilot okullarda 500’e yakın gönüllü öğretmenin desteği vee 12 binden fazla öğrencinin katılımı ile tamamlandı! ETCEP kapsamında 10 pilot ilde gerçekleştirilen "Yerel Toplumsal Seferberlik Kampanyaları" ile…
DEVAM  
Karaman Yerel Toplumsal Seferberlik Kampanyası
KATEGORİ: HABERLER
ETCEP kapsamında yürütülen Yerel Toplumsal Seferberlik Faaliyetlerinin sonuncusu Karaman'da başladı. 30 Mayıs - 03 Haziran 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan kampanyamız, pilot okullarımızda düzenlenen etkinliklerle devam ediyor. 
DEVAM  
 
Bu web sitesi Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti'nin mali desteğiyle hazırlanmıştır. Bu web sitesinin içeriği sadece British Council liderliğindeki konsorsiyumun sorumluluğunda olup, hiçbir şekilde Avrupa Birliği ve/veya Millî Eğitim Bakanlığı'nın görüşlerini yansıttığı şeklinde yorumlanamaz.
  ETCEP OFİS
M.E.B. Beşevler Kampüsü
F Blok 1.Kat
Yenimahalle - Ankara
+90 (312) 212 80 88
+90 (312) 212 50 59
etcep@meb.gov.tr